Skoki tandemowe

Skoki tandemowe
1 vote, 2.00 avg. rating (54% score)

skoki-tandemowe-6W każdej chwili możemy zdecydować się na skok ze spadochronem, nie musimy iść na specjalistyczne badania lekarskie, szkolić się przez długi czas specjalistycznie. Możemy zapisać się w aeroklubie i wykonać skok swojego życia.
Skoki tandemowe to skoki w duecie razem z doświadczonym instruktorem, którego nazywa się popularnie tandem pilotem. Do niego podczepiony jest spadochron tandem, a do spadochronu, za pomocą specjalnej uprzęży podpina się pasażera, osobę chętną do wykonania skoku z instruktorem.
Skaczemy w tandemie, przeżywamy ogromne emocje, dostajemy porządnego kopa mocnej adrenaliny, poznajemy siebie i dowiadujemy się jak możemy zachować się w ekstremalnych warunkach.
Możemy to nasze bohaterskie wydarzenie sfilmować, za dodatkową opłatą, w powietrzu znajdzie się trzecia osoba z kamerą, która uwieczni nasz skok i wydarzenie naszego życia. Ten film będzie pamiątką na całe życie, a skok w tandemie, może być początkiem naszej spadochroniarskiej
przygody.

Ciekawe wpisy o turystyce i podróżach:

Posted by:

admin

Related articles

Tagi: Drepo zadaszenia tarasów, Minikoparka Gorlice, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, kaplica Santori, żwir siany ostrów, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, Fotoprzekaźnik Sick, etykiety inspekcyjne na zamówienie, złomowanie auta tarnobrzeg, Stojaki na ulotki - Brooklyn

Back to Top