Koh Lipe ? Tajlandia

Koh Lipe ? Tajlandia
1 vote, 5.00 avg. rating (84% score)

turystyka (4)Wyspa Koh Lipe uważana jest za jedną a najpiękniejszych miejsc w Tajlandii. Leży ona około 70 kilometrów na zachód od Morza Andamańskiego w archipelagu Tarutao, na który składa się aż 51 wysp, a wszystkie one objęte są ochroną parku narodowego.
Koh Lipe oferuje turystom idylliczne plaże, kolorowy świat rafy koralowej, tajemniczy świat tropikalnej dżungli i świetne jedzenie przede wszystkim świeżo złowione ryby i owoce morza.
Tutaj można mieć bliskie spotkania z żółwiami, delfinami i waleniami a w dżungli spotkać makaki, lemury i dzioborożce w swoim naturalnym środowisku, (co robi znacznie większe wrażenie niż oglądnie tych samych zwierząt w zoo).
Wody tutaj są jednymi z najczystszych w Morzu Andamańskim, co sprzyja nurkowaniu ze sprzętem i podziwiania bogactwa podwodnego świata.
Infrastruktura turystyczna także jest na dobrym poziomie: położony na wzgórzu ośrodek składa się z luksusowych domków na palach położonych wśród naturalnego lasu tropikalnego. Domki są drewniane, ale urządzone nowocześnie z klimatyzacją i dostępem do Internetu?

Ciekawe wpisy o turystyce i podróżach:

Posted by:

admin

Related articles

Tagi: firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, kostka fakturowana producent, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, plisy Oświęcim, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, Minikoparka Gorlice, Tynk mozaikowy Lakma, zerwany triceps, Fotoprzekaźnik Sick, Szamba Betonowe Piaseczno, szkiełkowanie kraków

Back to Top