Birma wycieczki

Birma wycieczki
1 vote, 5.00 avg. rating (84% score)

birma-wycieczki-7Azja Południowo-Wschodnia to słabo rozpoznany pod względem turystycznym region. Bardzo szkoda, bo ma on niezwykle interesującą historię i kulturę. Są one oczywiście zupełnie różne od europejskich, ale to ich ogromna zaleta. Ich poznanie może być niezwykle fascynującym doświadczeniem. Dlatego też warto skorzystać z oferty jaką przedstawiają Birma wycieczki.

Birma to bardzo mało znane państwo. Jeszcze niedawno było ono stosunkowo niechętne turystom. Wynikało to z tego, że panował tam reżim wojskowy, jednak niedawno sytuacja ta uległa zmianie i obecnie władzę sprawuje tam demokratyczny rząd, turyści nie muszą więc obawiać się o swoje bezpieczeństwo. A jest co zwiedzać, bo na terenie Birmy znajdują się chociażby buddyjskie świątynie z VI wieku, czyli coś, czego codziennie nie ma się okazji zobaczyć. To naprawdę piękne państwo, w dodatku w bardzo małym stopniu jest skażone komercją, dlatego też w niczym nie przypomina ono znanych wielu turystom zatłoczonych kurortów pełnych fast foodów. Oferuje zupełnie inne doświadczenie.

Posted by:

admin

Related articles

Tagi: onlynails cennik, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, osb stopfire, baront schody, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, internorm okno kf410, biceps 34cm, Minikoparka Gorlice, Tynk silikonowy Lakma, orienteering miejski na imprezę integracyjną, Fotoodmładzanie żary

Back to Top